Szczegóły ogłoszenia

ArcelorMittal Business Center of Excellence Poland

Specjalista ds. wsparcia procesu AP z j. francuskim (umowa na 6 – 9 miesięcy w oparciu o umowę o pracę)

Opis stanowiska:

  • aktywna praca na help desk z klientem spółki
  • informowanie dostawców o statusach przetworzenia faktur
  • wsparcie zespołu AP w bieżących pracach

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego (poziom B1/B2) oraz języka francuskiego (poziom C1)
  • wysoka komunikatywność
  • umiejętność pracy pod presją i pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista w kontaktach z klientem
  • mile widziana znajomość systemu SAP

Oferujemy:

  • rozwój umiejętności w zakresie obsługi systemu SAP – szkolenie wewnętrzne
  • zatrudnienie w międzynarodowym środowisku na okres 6 – 9 miesięcy
  • dofinansowanie do posiłków
  • profesjonalną i miłą atmosferę pracy
  • dodatkowy dzień wolny z okazji „Dnia Hutnika”
  • miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza.

Rozwijaj się z nami i dołącz do naszego zespołu!

APLIKUJ NA ADRES: bcoe.career@arcelormittal.com

z dopiskiem w tytule:  Specjalista ds. wsparcia procesu AP z j. francuskim

Miejsce zatrudnienia: Dąbrowa Górnicza, Polska

Wymagany język francuski, na poziomie: płynny biegły

Wymagany język , na poziomie:

Nie odkładaj swojego rozliczenia!

Odbierz swój zwrot podatku, uzyskaj zasiłek i zwrot ubezpieczenia!

Nie zastanawiaj się dłużej i dokończ formularz!