Szczegóły ogłoszenia

Devire

Senior Traffic (praca zdalna)

DEKSZ05636

Opis stanowiska:

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Naszym klientem jest międzynarodowa agencja marketingowa, dla której obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Senior Traffic Specilalist

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • generowanie kodów śledzących
  • wprowadzanie kampanii reklamowych do systemów adserwerowych
  • nadzorowanie i koordynacja kampanii
  • analiza danych i raportowanie wyników kampanii
  • rozliczanie części technologicznej kampanii
  • współpraca z domami mediowymi w zakresie wprowadzania i prowadzenia kampanii reklamowych

U Kandydatów zwaracamy uwagę na:

  • min 2 lata doświadczenia na podobnhym stanowisku
  • doświadczenie w obsłudze adserwerów komercyjnych – Doubleclick
  • znajommość Google Tag oraz Google Analytics, Google Tag Manager
  • znajomość HTML, mile widziana podstawowa znajomość JavaScript
  • obsługa komputera / pakietu MS Office - w tym biegła znajomość Excel’a
  • zainteresowanie Internetem, nowymi technologiami i reklamą online
  • płynną znajomość języka angielskiego B2/C1 ( język wykorzystywany w pracy )

Nasz klient zapewnia:

  • pracę zdalną w pełnym wymiarze godzin
  • prace w międzynarodowym środowisku
  • umowę w oparciu o współpracę B2B

Miejsce zatrudnienia: Warszawa, Polska

Wymagany język angielski, na poziomie: płynny biegły

Wymagany język wszystkie języki, na poziomie: płynny biegły

Nie odkładaj swojego rozliczenia!

Odbierz swój zwrot podatku, uzyskaj zasiłek i zwrot ubezpieczenia!

Nie zastanawiaj się dłużej i dokończ formularz!