Szczegóły ogłoszenia

Winrecruit Limited

O firmie:

Winrecruit Limited to Twój broker pracy. Wyszukamy dla Ciebie najlepsze oferty. Zaaplikuj i pozwól nam działać!

Szpachlarz w Holandii z angielskim

USŁUGI/Inne

Branża: Inne

Opis stanowiska: Winrecruit Limited to Twój broker pracy. Wyszukamy dla Ciebie najlepsze oferty. Zaaplikuj i pozwól nam działać! SZPACHLARZ W HOLANDII – z językiem angielskim lub holenderskim Dla naszych klientów w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowiska szpachlarzy. Do pracy przy nowych konstrukcjach i renowacjach. Przygotowanie powierzchni pod płytki, malowanie. Dostępne są liczne pozycje. Zakwaterowanie i transport zapewnione są przez pracodawcę. Kandydaci muszą mówić dobrze po angielsku lub holendersku. Konieczne są minimum dwa lata doświadczenia w zawodzie. Jeśli spełniasz powyższe wymagania, prześlij nam swoje CV w języku angielskim na adres recruitment1@winrecruit.uk lub zadzwoń: +31 412 788 122, +48 61 6781 005. W aplikacji prosimy umieśc

Miejsce zatrudnienia: Den Bosch, Holandia

Wymiar: cały etat

Wymagania

język angielski, doświadczenie

Wymagany język angielski, na poziomie: komunikatywny

CV w języku angielskim