Szczegóły ogłoszenia

Agencja Zatrudnienia Factory 600

O firmie:

Agencja Zatrudnienia Factory 600, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 6849

Stolarz, Szwajcaria

PRODUKCJA/Meble

Branża: Produkcja przemysłowa - inne

Opis stanowiska: Agencja zatrudnienia Factory 600 (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6849) oferuje pracę w Szwajcarii dla stolarzy. Lokalizacja: Kriessern, kanton St. Gallen. Zakres obowiązków: montaż mebli.

Miejsce zatrudnienia: Kriessern, Szwajcaria

Wymiar: cały etat

Wymagania

Wymagania: - wykształcenie w zawodzie stolarza; - min. 2-letnie doświadczenie zawodowe; - znajomość języka niemieckiego.

Wymagany język niemiecki, na poziomie: komunikatywny

Oferujemy

Oferujemy: - zatrudnienie na umowę o pracę ze szwajcarskim pracodawcą; - stawka 34 CHF brutto/h plus diety; - zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę. CV oraz skan świadectwa ukończenia szkoły prosimy przesyłać na email agencji zatrudnienia Factory 600: office@factory600.com

do uzgodnienia

Osoba kontaktowa: Piotr Trzebiatowski

Telefon osoby kontaktowej: 0048609408544