Szczegóły ogłoszenia

bez posrednikow

O firmie:

JHI Personaldienstleistung - Niemiecka Agencja Pracy

Pielegniarka/ Pielegniarz- bardzo dobre zarobki!

USŁUGI/Służba zdrowia i medycyna

Branża: Ochrona zdrowia

Opis stanowiska: Poszukujemy wykwalifikowanych pracownikow do podjecia pracy w Domach Seniora w Niemczech.

Miejsce zatrudnienia: Bayern, Nordrhein Westfalen, Thuringen, Niemcy

Wymiar: cały etat

Wymagania

Wymagania: • Wykształcenie min. 3-letnie w kierunku pielęgniarka/pielęgniarz, • Dokumenty i świadectwa w języku niemieckim (przetłumaczone, potrzebne do nostryfikacji), • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1-B2 , Posiadanie nostryfikacji zawodu na terenie niemiec, - praca w Seniorenresidenz w jednym miejscu wraz z zakwaterowaniem, - mozliwosc podjecia pracy jako "skoczek"ale tylko w naszysz Domach, oferujemy 3500€ brutto podstawy + auto firmowe, • Umiejętność pracy w zespole, • Życzliwość i otwartość na drugiego człowieka, • Prawo jazdy kat.B (mile widziane).

Wymagany język niemiecki, na poziomie: komunikatywny

Oferujemy

Dla osob majacych szanse na nostryfikacje swojego zawodu wyuczonego oferujemy zarobki 2000€, a po nostryfikacji 3000€ (nach Anerkennung) + dodatki (Zuschüsse), jako "skoczek" 3500€ + auto firmowe

CV w jezyku niemieckim, aktualne zdjecie

Osoba kontaktowa: Ewa Kapala

Telefon osoby kontaktowej: 004980619375112, WhatsApp +491605856594