Szczegóły ogłoszenia

Contrain

Pakowanie drzewek w Holandii

PRODUKCJA/Produkty rolne

Branża: Inne

Opis stanowiska: Zakres obowiązków: - Pakowanie drzewek - Przygotowanie drzewek do wysyłki - Podlewanie roślin - Czynności pielęgnacyjne Informujemy, iż Współadministratorami Pana/Pani danych osobowych są Agencje Pracy Tymczasowej: Contrain Poland Sp. z o.o. ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań oraz Contrain sp. z o.o., ul. 3-go Maja 14, 93-408 Łódź. Możecie się Państwo z nami skontaktować pod adresem e-mail: kontakt@contrain.pl lub marketing@contrain.pl Współadministratorzy powołali Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym możecie się skontaktować pod adresem e-mail: iod@contrain.pl a/ Pana/Pani dane przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, oraz na podstawie art. 221 k.p. w celu rekrutacji prowadzonych przez Współadministratorów. b/ Pa

Miejsce zatrudnienia: Holandia0

Wymiar: cały etat

Wymagania

Czego oczekujemy: - Motywacji do pracy - Samodzielności i zaradności - Sumienności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań - Język angielski w stopniu komunikatywnym - Mile widziane prawo jazdy kat. B

Wymagany język angielski, na poziomie: komunikatywny

Oferujemy

- Legalne zatrudnienie w ramach polskiej umowy o pracę tymczasową, która wlicza się do emerytury - Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie miesięczne wypłacane w walucie (€) - Wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy - Zakwaterowanie w kraju wykonywanej pracy - Wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w kraju wykonywanej pracy - Możliwość nawiązania stałej współpracy - Wyższe wynagrodzenie o około 9% przy tej samej stawce niż na umowie niemieckiej

CV

Telefon osoby kontaktowej: 0048503193249