Szczegóły ogłoszenia

IWG Sp. zoo

O firmie:

Agencja Pracy IWG Sp. z o.o., z siedzibą w 62-800 Kalisz, Fabryczna 2a, działającą w oparciu o wpis do KRS 000067213 7, NIP: 618 215 92 28, Regon: 366970290 oraz wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia z dnia 28.04.2017 r. pod numerem 16338,

Operator wózka widłowego

PRODUKCJA/Materiały budowlane i konstrukcyjne

Branża: Produkcja przemysłowa - inne

Opis stanowiska: Operator wózka widłowego

Miejsce zatrudnienia: Helmond, Holandia

Wymiar: cały etat

Wymagania

wlasne zakwaterowanie w okolicy Helmond

Wymagany język angielski, na poziomie: komunikatywny

Wymagany język niemiecki, na poziomie: komunikatywny

Oferujemy

Stawka: 12,45€ brutto

Uprawnienia na wózki widłowe

Osoba kontaktowa: Łukasz