Szczegóły ogłoszenia

PlusJob Poland Sp. z o.o.

O firmie:

PlusJob Poland Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310) będąca częścią duńskiej firmy Ramsdal Plus Job ApS, z dużym powodzeniem działa na międzynarodowym rynku w zakresie rekrutacji. Zapewniamy pracę na terenie państw skandynawskich oraz Niemiec.

Mechanik pojazdów, Niemcy

USŁUGI/Inne

Nr referencyjny: 11310

Branża: Inne

Opis stanowiska: Dla swoich klientów poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Mechanika pojazdów w Niemczech. Obowiązki: Wszelkie zadania związane z serwisem i naprawą pojazdów, także powypadkowych.

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Norymberga, Niemcy

Wymiar: cały etat

Wymagania

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego, - doświadczenie w mechanice pojazdów, - mile widziane prawo jazdy kat. B (CE będzie dodatkowym atutem), - mile widziany własny samochód, - gotowość do wyjazdu.

Wymagany język niemiecki, na poziomie: komunikatywny

Wymagany język angielski, na poziomie: komunikatywny

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę, - możliwość zjazdów do domu, - długoterminową współpracę, - minimum pełen etat, możliwość nadgodzin, - ubezpieczenie zdrowotne, - zapewniamy zakwaterowanie (dieta na pokrycie kosztów).

CV

Osoba kontaktowa: Sandra Solińska

Telefon osoby kontaktowej: 0048795997984