Szczegóły ogłoszenia

AP GRUPA (nr. KRAZ: 11282)

O firmie:

AP GRUPA s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji Personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

Kontroler/ka jakości części samochodowych (Heilbronn lub Neuburd an der Donau, Niemcy)

PRODUKCJA/Produkcja aut, części i akcesoria samochodowe

Nr referencyjny: kontroler/ka jakości / niemcy

Branża: Produkcja przemysłowa - inne

Opis stanowiska: • Kontrola jakości części samochodowych na linii sortującej lub/i na magazynie • Inne prace z tym związane • Praca na 3 zmiany zmiany • Praca do przyuczenia

Miejsce zatrudnienia: Heilbronn lub Neuburg an der Donau, Niemcy

Wymiar: cały etat

Wymagania

• Umiejętność pracy z zespole • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

Wymagany język angielski, na poziomie: nie znam

Oferujemy

• Miesięczna wynagrodzenie netto wynosi: 1135 Euro (osoby posiadające komunikatywną znajomość języka niemieckiego otrzymują 98 Euro netto miesięcznie, dodatku) • Osoby używające własnego auta na dojazdy do i z pracy na miejscu, otrzymują 98 Euro/netto dodatku + zwrot kosztów dojazdów • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (8 Euro netto/godz) • Praca dla polskiego pracodawcy w oparciu o umowę zlecenie • Opieka polskojęzycznych koordynatorów na miejscu • Wypłaty co miesiąc (możliwość pobierania zaliczek) • BEZPŁATNE zakwaterowanie służbowe (w pełni wyposażone) • BEZPŁATNE transport służbowy • Pracodawca opłaca przejazd z Polski do Niemiec

CV - w treści CV prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie podanych danych osobowych

Osoba kontaktowa: AP GRUPA

Telefon osoby kontaktowej: 0048774417606