Szczegóły ogłoszenia

KS SERVICE

O firmie:

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko kamieniarza/ operatora piły dla belgijskiej firmy będącej specjalistą w dziedzinie obróbki oraz wykańczania surowca naturalnego

Kamieniarz/operator piły - od 13,18 euro/h - praca w Belgii

PRODUKCJA/Materiały budowlane i konstrukcyjne

Branża: Metale / Minerały

Opis stanowiska: • obsługa maszyn tnących oraz wykańczających surowiec • cięcie kamienia przy użyciu piły mostowej oraz trakowej • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny na stanowisku pracy • praca w zespole

Miejsce zatrudnienia: Ath, Belgia

Wymiar: cały etat

Wymagania

• doświadczenie na podobnym stanowisku • znajomość j. angielskiego • umiejętność obsługi suwnicy lub piły mile widziana • motywacja do pracy, punktualność oraz dobra kondycja fizyczna

Wymagany język angielski, na poziomie: komunikatywny

Oferujemy

• umowę o pracę • wynagrodzenie od 13,18 euro brutto/h. oraz dodatki zmianowe • nadgodziny płatane ponad 19 euro brutto za godzinę • trzynastą pensję • prywatną opiekę medyczną, a w przypadku wyjazdy samochodem kartę paliwową i dodatek amortyzacyjny • pomoc w organizacji zakwaterowania w Belgii i opiekę polskojęzycznego koordynatora

CV