Szczegóły ogłoszenia

Factory600

Elektryk, Niemcy

USŁUGI/Budownictwo

Branża: Inne

Opis stanowiska: Agencja zatrudnienia Factory 600 (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6849) oferuje pracę w Niemczech dla elektromonterów. Zakres obowiązków: montaż instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, handlowych i biurowych. Wymagania: - kwalifikacje w zawodzie elektryka; - znajomość języka niemieckiego. Oferujemy: - umowę o pracę z niemieckim pracodawcą; - stawka 14 euro brutto/h; - dieta 40 euro netto za każdy przepracowany dzień; - zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, koszt kwatery 20,00 euro dziennie; - pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne. CV prosimy przesyłać na email agencji zatrudnienia Factory 600: office@factory600.com

Miejsce zatrudnienia: Rostock, Niemcy

Wymiar: cały etat

Wymagania

- kwalifikacje w zawodzie elektryka; - znajomość języka niemieckiego.

Wymagany język angielski, na poziomie: nie znam

CV

Telefon osoby kontaktowej: 0048667493000