Szczegóły ogłoszenia

Factory600

O firmie:

Agencja zatrudnienia Factory 600 (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6849) oferuje pracę w Austrii dla elektryków. Lokalizacja: Górna Austria.

Elektryk, Austria

USŁUGI/Budownictwo

Branża: Przemysł budowlany–Budynki użytkowe i mieszkalne

Opis stanowiska: Zakres obowiązków: instalacje elektryczne, montaż szaf rozdzielczych. Wymagania: - kwalifikacje i doświadczenie w zawodzie elektryka; - komunikatywny język niemiecki. Oferujemy: - umowę o pracę z austriackim pracodawcą; - 167 godzin pracy w miesiącu; - wynagrodzenie 2350-2450 euro netto/m-c (łącznie z dietami); - zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, opłacane przez pracownika; - pełne austriackie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.

Miejsce zatrudnienia: Linz, Austria

Wymiar: cały etat

Wymagania

- kwalifikacje i doświadczenie w zawodzie elektryka; - komunikatywny język niemiecki

Wymagany język niemiecki, na poziomie: podstawowy

CV

Telefon osoby kontaktowej: 004866749300