Szczegóły ogłoszenia

Agencja Zatrudnienia Factory 600

O firmie:

Agencja Zatrudnienia Factory 600, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 6849

Elektromonter, Niemcy

USŁUGI/Budownictwo

Branża: Przemysł budowlany–Budynki użytkowe i mieszkalne

Opis stanowiska: Jesteś elektrykiem? Zgłoś się do nas! Mamy dla Ciebie dobrą pracę i atrakcyjne wynagrodzenie! Agencja zatrudnienia Factory 600 (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6849) oferuje pracę w Niemczech dla elektromonterów. Zakres obowiązków: montaż instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, handlowych i biurowych.

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Wymiar: cały etat

Wymagania

Wymagane kwalifikacje w zawodzie elektryka.

Wymagany język niemiecki, na poziomie: nie znam

Oferujemy

Oferujemy Tobie: - zatrudnienie na umowę o pracę z niemieckim pracodawcą; - atrakcyjne wynagrodzenie; - długoterminowy kontrakt, stabilne zatrudnienie, umowa jest zawierana na czas nieokreślony; - wynagrodzenie płatne miesięcznie zawsze w terminie na Twoje konto, możliwe jest pobieranie tygodniowych zaliczek; - zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, bardzo dobre warunki mieszkaniowe; - pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne; - możliwość uzgodnienia zjazdów do Polski; - stały kontakt z reprezentującym pracodawcę polskim opiekunem. Czekamy na Twoją aplikację! CV oraz skan świadectwa ukończenia szkoły w zawodzie elektryka lub uprawnień SEP prosimy przesyłać na email agencji zatrudnienia Factory 600: office@factory600.com

do uzgodnienia

Osoba kontaktowa: Piotr Trzebiatowski

Telefon osoby kontaktowej: 0048609408544