Szczegóły ogłoszenia

Adecco Poland Sp. z o.o.

Doradca klienta z językiem francuskim

Nr referencyjny: DKF/WA2/2017

Branża:

Opis stanowiska:

Twoim zadaniem będzie:

- Wsparcie klienta biznesowego poprzez kontakt telefoniczny oraz mailowy w języku francuskim;

- Dbanie o jakość świadczonych usług;

-Monitorowanie zgłoszeń klientów

Miejsce zatrudnienia: Warszawa, Polska

Wymagania

Jeśli:

-Mówisz bardzo dobrze w języku francuskim oraz języku angielskim (B2);

-Obsługa klienta biznesowego to coś, co lubisz;

-Jesteś osobą, która chce się rozwijać w międzynarodowej firmie;

-Właśnie stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy.

To szukamy właśnie Ciebie!

Wymagany język francuski, na poziomie: płynny biegły

Wymagany język angielski, na poziomie: płynny biegły

Oferujemy

Od nas otrzymasz:

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia;

- Możliwość pracy w systemie zmianowym (elastyczny grafik);

- Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz liczne szkolenia;

- Pracę w międzynarodowym zespole;

- Szansę na zdobycie cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie;

- Miejsce pracy w dogodnej lokalizacji : Warszawa Mokotów.