Szczegóły ogłoszenia

Mega Partners

CNC Frezer / Tokarz Niemcy

USŁUGI/Inne

Branża: Produkcja przemysłowa - inne

Opis stanowiska: Branża: Metalurgia Miejsce pracy: Niemcy, 74579 Fichtenau Zakres obowiązków: - Programowanie, ustawianie i obsługa centr obróbczych CNC. - Praca samodzielna na podstawie rysunku technicznego - Programowanie z pulpitu maszyny w danym sterowaniu - W zależności od miejsca poszukujemy: • Frezera CNC HEIDENHAIN • Tokarza CNC Turner Siemens Shop Turn 840d • Tokarza CNC FANUC

Miejsce zatrudnienia: 74579 Fichtenau, Niemcy

Wymiar: cały etat

Wymagania

Szukamy kandydatów posiadających następujące kwalifikacje: - pracowałeś z obrabiarkami CNC co najmniej 4 lata, samodzielnie je obsługiwałeś oraz programowałeś w danym systemie - znasz bardzo dobrze rysunek techniczny - dobrze jeśli potrafisz komunikować się w języku niemieckim, ale angielski i polski jest także dopuszczalny - jeśli posiadasz własny samochód to wspaniale, ponieważ szukamy osób samodzielnych i niezależnych

Wymagany język niemiecki, na poziomie: komunikatywny

Wymagany język angielski, na poziomie: komunikatywny

Oferujemy

Jeśli wyjedziesz z nami do pracy otrzymasz: - kontrakt na warunkach holenderskich, - wynagrodzenie wynosi 525 Euro netto/tydzień (za 40 godzin), - masz możliwość wypracowania nadgodzin – wszystko zależy od Twojego zaangażowania oraz decyzji kierownika - własny samochód na dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy jest warunkiem koniecznym oferty, koszt dojazdu w gestii pracownika - bezpłatną w pełni wyposażoną kwaterę - organizujemy ubezpieczenie Agencja Pośrednictwa Pracy za granicą Certyfikat Nr 3762 Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Aplikując na naszą ofertę nie zapomnij o d

CV

Osoba kontaktowa: Marta Łużny

Telefon osoby kontaktowej: 0048666898577