Szczegóły ogłoszenia

Devire

PHP/ Drupal Developer - Praca zdalna

DENA05658

Opis stanowiska:

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Dla jednego z naszych klientów zajmującego się marketingiem internetowym poszukujemy PHP/Drupal Developera do pracy zdalnej w niepełnym wymiarze godzin.

Zadaniem osoby na tym stanowisku będzie wsparcie w realizacji kompleksowych projektów wdrożeniowych stron  WWW

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie
  • Bardzo dobra znajomość PHP (5.6 / 7) / MySQL oraz Drupal (Twig/Panopoly),
  • Bardzo dobra znajomość HTML/CSS (Sass/BEM/Gulp)
  • Znajomość JavaScript (preferowany ES6),
  • Doświadczenia w pracy z Jira Software / Bitbucket / GIT

Nasz klient oferuje:

  • Kontrakt B2B/ Umowa zlecenie
  • Stawka: 35-70 zł/h + VAT
  • 100% pracy zdalnej

Miejsce zatrudnienia: Praca zdalna , Polska

Wymagany język polski, na poziomie: płynny biegły

Wymagany język wszystkie języki, na poziomie: płynny biegły

Nie odkładaj swojego rozliczenia!

Odbierz swój zwrot podatku, uzyskaj zasiłek i zwrot ubezpieczenia!

Nie zastanawiaj się dłużej i dokończ formularz!