Szczegóły ogłoszenia


Hays Poland Sp. z o.o.


Księgowy ze znajomością języka niemieckiego

1102208Opis stanowiska: Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, z branży produkcyjnej zlokalizowanej w Łodzi aktualnie poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Księgowy ze znajomością języka niemieckiego.

Księgowy będzie odpowiedzialny za wyjaśnianie niezgodności i rozbieżności z niemieckojęzycznym klientem wewnętrznym, dbając przy tym jednocześnie o najwyższą jakość procesów biznesowych. Dodatkowo do zakresu obowiązków zatrudnionej osoby będzie należała kontrola poprawności transakcji finansowych, a także przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby zamknięcia miesiąca oraz audytów wewnętrznych i zewnętrznych.

Od idealnego Kandydata oczekujemy minimum dwuletniego doświadczenia w pracy w księgowości, najlepiej w obszarze BPO/SSC, biegłej znajomości języka niemieckiego (C1) i języka angielskiego na poziomie dobrym (B2), a także bardzo dobrej znajomości programu Excel i obsługi systemu klasy ERP.

Nasz Klient oferuje pakiet benefitów, a także stabilnej zatrudnienie w międzynarodowej firmie z możliwością rozwoju zawodowego.

Miejsce zatrudnienia: Łódź, PolskaWymagany język wszystkie języki, na poziomie: płynny biegły

Wymagany język wszystkie języki, na poziomie: płynny biegły
Nie odkładaj swojego rozliczenia!

Odbierz swój zwrot podatku, uzyskaj zasiłek i zwrot ubezpieczenia!

Nie zastanawiaj się dłużej i dokończ formularz!