Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Miejsce pracy: Wrocław

Na tym stanowisku otrzymasz zadania z zakresu:

  • organizacji pracy zespołu,
  • motywowania i wsparcia zespołu pod względem merytorycznym i zadaniowym,
  • doskonalenia umiejętności sprzedażowych i komunikacyjnych zespołu,
  • raportowania bieżących zadań,
  • administrowania platformą internetową oraz social media,
  • realizacji założonych celów sprzedażowych i jakościowych,
  • wsparcia i komunikacji wewnątrz firmy

Jako Specjalista otrzymasz:

  • wygodną dla Ciebie formę zatrudnienia ( zlecenie lub umowa o pracę),
  • atrakcyjne warunki współpracy z systemem premiowym,
  • pracę w różnorodnym, energicznym zespole,
  • rozwój umiejętności interpersonalnych ,
  • pozapłacowe benefity firmowe (zniżki zakupowe, wyjścia integracyjne),
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w renomowanej kancelarii podatkowej

Od Specjalisty oczekujemy:

  • min. 1 rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem (do 7 osób),
  • umiejętności efektywnego przekazywania wiedzy,
  • orientacji na osiąganie założonych celów swoich i swojego zespołu,
  • zaangażowania i pozytywnego nastawienia,
  • dobrej organizacji pracy własnej i swojego zespołu,
  • umiejętności budowania współpracy i relacji z firmami i klientami zewnętrznymi,
  • biegłej znajomości obsługi komputera,
  • min. średniego wykształcenia.

Aplikacje CV prosimy przesyłać na rekrutacje@ecpodatkowe.pl

Prosimy o wpisanie w tytule maila: "Specjalista ds.wsparcia sprzedaży" oraz dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejskie Centrum Podatkowe Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu w celu prowadzenia aktualnych rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Nie odkładaj swojego rozliczenia!

Odbierz swój zwrot podatku, uzyskaj zasiłek i zwrot ubezpieczenia!

Nie zastanawiaj się dłużej i dokończ formularz!