Szczegóły ogłoszenia

Devire

Kariera w Księgowości - Młodszy Księgowy

DEAS05771

Opis stanowiska:

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Naszym Klientem jest jedna z największych międzynarodowych firm doradztwa strategicznego i operacyjnego w Polsce, która cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku światowym. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko Młodszego Księgowego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację obiegu dokumentacji przychodzącej, dekretację i księgowanie dokumentów zakupowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami. Młodszy Księgowy będzie również weryfikował rozliczenia pracownicze oraz bezgotówkowe.

Nasz Klient zapewnia:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym i biznesownym środowisku pracy
  • Możliwość rozwoju w obszarze finansów i księgowości
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dogodną lokalizację w centrum Warszawy
  • Pracę w silnej i dynamicznej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 1 rok)
  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość części pakietu Office (Word, Excel, Outlook)
  • Nienaganną kulturę osobistą, asertywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dużą samodzielność i umiejętność ustalania priorytetów

Miejsce zatrudnienia: Warszawa, Polska

Wymagany język angielski, na poziomie: płynny biegły

Wymagany język wszystkie języki, na poziomie: płynny biegły

Nie odkładaj swojego rozliczenia!

Odbierz swój zwrot podatku, uzyskaj zasiłek i zwrot ubezpieczenia!

Nie zastanawiaj się dłużej i dokończ formularz!