Szczegóły ogłoszenia

Devire

Junior/ Mid PHP Developer - praca zdalna

DENA05725

Opis stanowiska:

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Dla Naszego Klienta z branży elektronicznej poszukuję osób z minimum rocznym doświadczeniem na stanowisko Programisty PHP do pracy zdalnej.

Praca przy dokończeniu obecnego projektu z możliwością przedłużenia współpracy.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Tworzenie aplikacji bazodanowych
  • Administracja istniejącymi aplikacjami
  • Architektura aplikacji i projektowania interfejsu użytkownika
  • Praca przy wdrożeniu nowych stron i aplikacji

Wymagania:

  • Znajomość PHP 5.6+
  • Znajomość HTML, JS, JQuery, CSS
  • Znajomość baz danych PostgreSQL
  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem Symfony 2/3
  • Praca z systemem kontroli wersji GIT

Nasz klient zapewnia:

  • Kontrakt  B2B
  • Stawka: 45-60 zł/h + VAT
  • 100 % pracy zdalnej

Miejsce zatrudnienia: Warszawa, Polska

Wymagany język polski, na poziomie: płynny biegły

Wymagany język wszystkie języki, na poziomie: płynny biegły

Nie odkładaj swojego rozliczenia!

Odbierz swój zwrot podatku, uzyskaj zasiłek i zwrot ubezpieczenia!

Nie zastanawiaj się dłużej i dokończ formularz!