Zamów ofertę Bez zobowiązań

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w Ciągu 24h!

W Belgii czy Francji zarobisz nawet 10 euro za godzinę

W Belgii czy Francji zarobisz nawet 10 euro za godzinę

Wakacje to świetna okazja, aby połączyć wyjazd za granicę z możliwością zarobku. Na osoby, które zdecydowały się na zatrudnienie poza granicami czekają zróżnicowane i dobrze płatne oferty m.in. w Belgii, Niemczech, Francji, Holandii. Polacy kuszeni są wysokimi zarobkami - na Zachodzie nawet do kilku razy wyższe niż w kraju, za godzinę można dostać nawet 10 euro.

We Francji i w Belgii jest duże zapotrzebowanie na osoby w dziale budowlanym, szczególnie poszukiwani są malarze i tynkarze. Malarze mogą spodziewać się stawki godzinowej zaczynającej się od ok. 9,75 euro za godzinę. Tynkarze mogą liczyć na około 4,5 euro więcej. Poszukiwane są również recepcjonistki i operatorzy wózków widłowych. W Holandii potrzebni są pracownicy w sektorze ogrodnictwa. Pośród ogłoszeń są też inne oferty – dla pokojówek, sprzątaczek i kierowców.

Decydując się na daną ofertę pracy trzeba być szczególnie ostrożnym. Trzeba pamiętać, aby korzystać z usług tylko rzetelnych, sprawdzonych firm lub agencji pracy. To ważne, jeżeli nie chcemy nieporozumień i rozczarowań po przyjeździe. Dlatego koniecznie trzeba pamiętać o umowie, w której powinny znaleźć się zakres obowiązków, ale i rodzaj stanowiska a także określona zapłata oraz czas trwania pracy. Należy dojść do porozumienia, czy dana stawka jest wypłacana za godzinę, za dzień a może miesiąc lub prowizyjnie. Trzeba także zwrócić uwagę na to, z kim podpisujemy umowę – czy instytucja zatrudniająca posiada adres, siedzibę, dane do kontaktu i stronę internetową.

Zamów ofertę Bez zobowiązań

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w Ciągu 24h!

Nie odkładaj swojego rozliczenia!

Odbierz swój zwrot podatku, uzyskaj zasiłek i zwrot ubezpieczenia!

Nie zastanawiaj się dłużej i dokończ formularz!