Zamów ofertę Bez zobowiązań

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w Ciągu 24h!

Tanie przelewy z Niemiec do Polski - TransferGo podbija kolejny europejski rynek

Tanie przelewy z Niemiec do Polski - TransferGo podbija kolejny europejski rynek

TransferGo to internetowa alternatywa dla monopolu banków na rynku międzynarodowym. Pozwala ona na szybkie transfery pieniężne. Za międzynarodowy przekaz możesz zapłacić na różne sposoby – za pomocą karty debetowej, karty kredytowej lub krajowym przelewem. Wszystko to bez dodatkowych opłat. Firma już obsłużyła 2,1 miliona klientów. Głównymi zaletami TransferGo jest kurs walut i opłaty, które są jasno określone oraz szybkość. Jednak jak wszystko ma też swoje wady – przelew możemy zrobić jedynie na rachunek bankowy i jest to dobre rozwiązanie dla małych sum, dla tych większych już niekoniecznie.

 

„Polski korytarz” jest to obecnie jeden z głównych kierunków rozwoju firmy TransferGo. Zaraz po Wielkiej Brytanii przyszedł czas na Niemcy. Firma przygotowała specjalną ofertę przelewów ekonomicznych. Oferta ta pozwala zmniejszyć koszty przelewu pieniędzy praktycznie do zera. Dzięki temu mamy do wyboru dwie opcje: standardową transakcję dzięki której pieniące znajdują się na koncie odbiorcy już następnego dnia, ale także pojawiła się nowa możliwość, która jest o wiele tańsza, jednak pieniądze znajdą się na koncie odbiorcy w ciągu 2-3 dni roboczych. Druga opcja jest całkowicie darmowa i skierowana do osób dla których czas realizacji przelewu nie gra tak istotnej roli.

 

Doskonale widzimy, że wysokość pobieranej prowizji jest tym, co wyróżnia TransferGo na tle konkurencji. Zaletą tej firmy jest również to, że nie posiadają ukrytych opłat oraz to, że ich kalkulator walutowy aktualizuje się automatycznie, przez co dokładnie wiemy jaką kwotę otrzyma odbiorca.

Zamów ofertę Bez zobowiązań

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w Ciągu 24h!

Nie odkładaj swojego rozliczenia!

Odbierz swój zwrot podatku, uzyskaj zasiłek i zwrot ubezpieczenia!

Nie zastanawiaj się dłużej i dokończ formularz!