Zamów ofertę Bez zobowiązań

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w Ciągu 24h!

Praca nie tylko na wakacje

Praca nie tylko na wakacje

Z roku na rok w norweskiej branży hotelarskiej przybywa pracowników z Polski. Dla wielu z nich przygoda z Norwegią zaczyna się od podjęcia wakacyjnego zajęcia.

 

            Dotyczy to w większości absolwentów polskich szkół hotelarskich, które współpracę z norweskimi hotelami rozpoczęły już wiele lat temu. Zaowocowała ona zwiększoną liczbą wyjazdów na praktyki do krainy fiordów. Dzięki temu Norwedzy bardzo szybko przekonali się do pracowników z Polski. W niedługim czasie staliśmy się obok Szwedów najchętniej zatrudnianą grupą obcokrajowców w tamtejszych hotelach. Naszych rodaków ceni się tam wysoko za prezencje i doskonałe przygotowanie do wykonywania zawodu.

            Największe szansę na zatrudnienie w norweskich hotelach mają osoby z kierunkowym wykształceniem, doświadczeniem w zawodzie i dobrą znajomością języka angielskiego. Odnosi się to w szczególności do kucharzy, kelnerów i recepcjonistów. Nie brakuje też ofert dla pracowników niewykwalifikowanych. Poszukiwane są pokojówki, osoby do sprzątania, pomocnicy kuchenni i obsługa hotelowa. Takie oferty można spotkać w polskich agencjach. Dotyczą one najczęściej pracy w hotelach trzy-, cztero- i pięciogwiazdkowych.

Zamów ofertę Bez zobowiązań

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w Ciągu 24h!

Nie odkładaj swojego rozliczenia!

Odbierz swój zwrot podatku, uzyskaj zasiłek i zwrot ubezpieczenia!

Nie zastanawiaj się dłużej i dokończ formularz!