Zamów ofertę Bez zobowiązań

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w Ciągu 24h!

NORWEGIA | Praca w przetwórniach ryb

NORWEGIA | Praca w przetwórniach ryb

Trwa rekrutacja w norweskich przetwórniach ryb. Największe zapotrzebowanie na pracowników tej branży występuje w czasie głównego sezonu połowów, czyli od stycznia do kwietnia. Stawki oferowane przez pracodawców wahają się w granicach 120-130 koron za godzinę.

            Przetwórnie w Norwegii zwiększają zatrudnienie w ciągu trzech miesięcy od października do grudnia. Zakłady przetwórcze poszukują ludzi do patroszenia ryb i próżniowego pakowania filetów.

            Zajęcia można szukać na własną rękę lub za pośrednictwem agencji pracy. To drugie rozwiązanie ma tę zaletę, że oprócz zatrudnienia pośrednik może ci także zapewnić zakwaterowanie.

            Jedną z agencji rekrutujących pracowników do norweskich przetwórni jest Din Bemanningspartner AS.  Do podjęcia pracy wystarczy komunikatywna znajomość języka angielskiego. Zainteresowani ofertą mogą składać aplikację za pośrednictwem strony www.db-partner.no.

            Pracownicy przetwórni wykonują swą pracę na stojąco, głównie przy taśmie i obsłudze maszyn do patroszenia i cięcia ryb na kawałki. Kobiety angażowane są często do dopełniania puszek z rybami i ich pakowania.

mac

Zamów ofertę Bez zobowiązań

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w Ciągu 24h!

Nie odkładaj swojego rozliczenia!

Odbierz swój zwrot podatku, uzyskaj zasiłek i zwrot ubezpieczenia!

Nie zastanawiaj się dłużej i dokończ formularz!