Zamów ofertę Bez zobowiązań

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w Ciągu 24h!

Holandia: usługi internetowe

Holandia: usługi internetowe

Czy wiesz, że Holandia jest krajem, w którym aż 98% domostw ma dostęp do Internetu? Jednocześnie uważana jest za państwo o najszybszych łączach szerokopasmowych w Europie.

Niemal każdy wyjeżdżający za granicę, zostawiający w swojej ojczyźnie rodzinę i znajomych, pragnie utrzymać z nimi jak najlepszy kontakt. Najbardziej popularnymi opcjami umożliwiającymi to są telefon oraz Internet, a najczęściej telefon z dostępem do Internetu. Pozostaje pytanie, jaki sposób łączności będzie najlepszy i najbardziej opłacalny. Jeżeli planują państwo wyjazd do Holandii, na pewno nie będą państwo mieli problemów ze znalezieniem odpowiedniej dla siebie oferty. 

Ceny Internetu w Holandii różnią się w zależności od dostawcy oraz rodzaju – im szybszy Internet, tym większe opłaty za możliwość korzystania z usług. Jeżeli chodzi o kwestie techniczne, założenie Internetu jest czynnością bardzo łatwą. Zawarcie umowy zazwyczaj odbywa się online lub podczas rozmowy telefonicznej, a podłączenie odpowiedniego sprzętu nie jest problematyczne.

Najpopularniejsi dostawcy Internetu w Holandii to: Ziggo, T-Mobile, Tele2, Telfort, Online, KPN, Caiway, Stipte, Jonaz, XS4ALL.

W Holandii nie trzeba ograniczać się do jednego rodzaju połączeń. Można wybierać między internetem przewodowym – tzw. kablówką (kabel), VDSL (Very High Speed DSL) – połączeniem za pomocą linii telefonicznych, ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line) – połączeniem do modemu z dostępem do Wi-Fi oraz światłowódem (glasvezel) – połączeniem przy pomocy światła. Najszybsze oraz najbardziej stabilne połączenie gwarantuje wybór 3 opcji, która niestety nie jest jednak jeszcze dostępna na terenie całego kraju.

Zamów ofertę Bez zobowiązań

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w Ciągu 24h!

Nie odkładaj swojego rozliczenia!

Odbierz swój zwrot podatku, uzyskaj zasiłek i zwrot ubezpieczenia!

Nie zastanawiaj się dłużej i dokończ formularz!