Zamów ofertę Bez zobowiązań

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w Ciągu 24h!

Holandia nowoczesnym państwem?

Holandia nowoczesnym państwem?

Rynek technologii na świecie rozwija się obecnie w niebywałym tempie. Zmiany w zakresie rozwoju wprowadzają nie tylko prywatni przedsiębiorcy, ale i całe państwa. Jednym z bardziej postępowych krajów jest Holandia, gdzie nowości technologiczne wprowadzane są od lat niemal od razu po ich wprowadzeniu na rynek.

Autor artykułu opublikowanego na portalu ComputerWeekly.com - Ernst-Jan Hamel opisał rozwiązania wprowadzane przez Holendrów i ich dążenie do wprowadzania nowoczesnych rozwiązań nawet w najmniejszych miejscowościach. Wymienił między innymi lampy LED sterowane czujnikami ruchu, stawiane przy ścieżkach rowerowych, mające na celu zwiększyć bezpieczeństwo rowerzystów nocą lub w ciemne zimowe wieczory oraz planowanym wykorzystaniu ich do zamieszczania punktów darmowego Wi-Fi opartego na technologii 5G. W artykule wspomniane zostało również nowoczesne oprogramowanie wykorzystywane przez policję do lepszej wykrywalności i zapobieganiu przestępstwom.

W Kraju Wiatraków można spotkać się również z nowoczesnymi rozwiązaniami na autostradach. Wiąże się to z projektem inteligentnych autostrad zaproponowanym już przed 2013 r. przez Dann’ego Roosengaarde. Mowa tu o fotoluminescencyjnych liniach pomiędzy pasami ruchu, czy wprowadzaniu specjalnych nawierzchni dla samochodów elektrycznych, zasilających pojazdy podczas jazdy.

Kolejne innowacyjne projekty wiążą się z powietrzem. Aby przeciwdziałać problemowy smogu, w mieście Eindhoven umieszczono urządzenia oczyszczające powietrze ze spalin i pyłów. Planowane jest również stworzenie pierwszej na świecie morskiej farm wiatrowych bez wykorzystania środków publicznych.

Zamów ofertę Bez zobowiązań

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w Ciągu 24h!

Nie odkładaj swojego rozliczenia!

Odbierz swój zwrot podatku, uzyskaj zasiłek i zwrot ubezpieczenia!

Nie zastanawiaj się dłużej i dokończ formularz!