Zamów ofertę Bez zobowiązań

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w Ciągu 24h!

Dostawa zakupów do domu? Już nie tylko samochodem

Dostawa zakupów do domu? Już nie tylko samochodem

Coraz to więcej firm wprowadza rozwiązania mające na celu wyróżnić je wśród konkurencji. Innowacyjne rozwiązanie planuje wprowadzić w Wielkiej Brytanii jedna z popularniejszych sieci super marketów.

Sainsbury’s to sieć supermarketów w Wielkiej Brytanii zajmująca trzecie miejsce pod względem popularności. Na Wyspach znajduje się ponad 12050 sklepów o tej nazwie. Na rynku panuje duża konkurencyjność, w związku z czym dyrektor ds. handlowych i operacyjnych Simon Roberts zapowiadał ostatnio podwyżki dla pracowników w celu wyrównania najniższych wynagrodzeń bez względu na takie czynniki jak wiek lub doświadczenie zawodowe zatrudnionych.

Podwyżki pensji to nie jedyne działania, mające na celu wyróżnić sieć na tle innych. Obecnie w Wielkiej Brytanii prowadzone są testy zakupów na dowóz dostarczanych przez elektryczne rowery.  Jest to ciekawe i przede wszystkim ekologiczne rozwiązanie. Rowery elektryczne nie produkują bowiem spalin i hałasu.

Dostawy rowerowe mają być z resztą nie tylko ekologiczną, ale i szybszą drogą dotarcia do klienta w większych miastach. Testy przeprowadzane są w londyńskiej dzielnicy Streatham. Rowerów przeznaczonych do dowozu zakupów jest póki co 5. Ich dzienny cel to nawet 100 zamówień dziennie. Zakupy objęte dowozem rowerowym można zamówić przez Internet na stronie internetowej marketu.

Jeżeli wyniki testów będą pozytywne i to rozwiązanie trafi na stałe do marketów Sainsbury’s, będzie to zdecydowanie powód do dumy dla sieci supermarketów i zielone światło do wrażania systemu rowerowych dostaw w innych miejscach w Anglii.

Zamów ofertę Bez zobowiązań

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w Ciągu 24h!

Nie odkładaj swojego rozliczenia!

Odbierz swój zwrot podatku, uzyskaj zasiłek i zwrot ubezpieczenia!

Nie zastanawiaj się dłużej i dokończ formularz!