Zamów ofertę Bez zobowiązań

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w Ciągu 24h!

Dlaczego Polacy chcą pracować w Holandii?

Dlaczego Polacy chcą pracować w Holandii?Wysoki standard życia w Holandii oraz urokliwe widoki to tylko część zalet jakimi może poszczycić się ten wyjątkowy kraj.

Holandia to kraj, który potrzebuje pracowników. Z powodzeniem znajdą tam pracę osoby, które płynnie posługują się językiem, jak i Ci którzy nie znają go najlepiej. Oczywiście, Ci pierwsi mogą liczyć na ciekawszą i lepiej płatną pracę, jednak nieznajomość języka nie wyklucza wyjazdu w celach zarobkowych. Holenderscy pracodawcy zaczynają tworzyć niektóre stanowiska pracy, tak aby ograniczyć komunikację do minimum, a jednocześnie istnieje wiele możliwości rozpoczęcia nauki języka już na miejscu.

Pracownicy w Holandii są dobrze opłacani przez pracodawców. Zarówno wykwalifikowani specjaliści  naukowi jak i pracownicy fizyczni. Poza zarobkami, pracodawcy bardzo dbają o równowagę między pracą a życiem prywatnym pracowników, dlatego dzień pracy nie może być dłuższy niż 12 godzin. Zazwyczaj pracownikom przysługuje również około 25 dni urlopu rocznie, co zapewnia stały kontakt z rodziną w Polsce.

Kraj tulipanów posiada również szeroką gamę świadczeń społecznych, które mogą okazać się pomocne. Należą do nich m.in. zasiłek macierzyński lub tacierzyński, dodatek na dziecko, świadczenia dla niepełnosprawnych i inne...

Społeczność holenderska jest bardzo tolerancyjna i otwarta na innych. Nie trudno zauważyć, że po ulicach chodzą ludzie przeróżnych narodowości. Holendrzy są bardzo komunikatywni i chętni do nawiązywania relacji, co jest dużym ułatwieniem dla Polaków w tworzeniu nowych znajomości.


Na koniec mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość, dla tych którzy zastanawiają się nad podjęciem pracy w kraju tulipanów . Holandia jest miejscem, gdzie odnotowuje się duże możliwości rozwoju na różnych stanowiskach, co wiąże się z coraz większymi zarobkami.

 

Praca i życie w Holandii - czytaj więcej na www.pracaholandia.com

Zamów ofertę Bez zobowiązań

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w Ciągu 24h!

Nie odkładaj swojego rozliczenia!

Odbierz swój zwrot podatku, uzyskaj zasiłek i zwrot ubezpieczenia!

Nie zastanawiaj się dłużej i dokończ formularz!