Zamów ofertę Bez zobowiązań

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w Ciągu 24h!

Czy osoby po 50 roku życia mają szanse na pracę w Holandii?

Czy osoby po 50 roku życia mają szanse na pracę w Holandii?

Decyzja o zmianie środowiska oraz pracy nie jest zarezerwowana jedynie dla najmłodszych. Coraz częściej osoby po 50 roku życia decydują się na wyprowadzkę z kraju do Holandii. Czy to dobry kierunek właśnie dla tych osób? 

W ostatnich latach, w całej Europie zauważa się coraz większe wymagania względem przyszłych pracowników. Nie twierdzimy, że jest to złe, jednak należy być realistą. Pracodawca nie może wymagać, aby pracownik był młodym studentem z potężnym doświadczeniem w swojej dziedzinie. Potężne doświadczenie zawodowe może mieć osoba, która pracuję już 20 lat w zawodzie. Takich absurdów na rynku pracy jest wiele. Nie tylko w Polsce, ale również m.in. w Holandii. 

Obserwacja podpowiada nam, że w kraju najpiękniejszych tulipanów sytuacja jest nieco lepsza z perspektywy osób powyżej 50 roku życia. Doświadczenie jest niezwykle ważnym aspektem branym pod uwagę przez pracodawców w Holandii. Właśnie dlatego nasza rada brzmi - chwalcie się swoimi umiejętnościami i doświadczeniem. 

Okazuje się także, że często osoby po 50 roku życia wykazują się znacznie większą motywacją i zaangażowaniem, co bezpośrednio przekłada się na ich efektywność w pracy. 

Branże, które stawiają na doświadczenie w Holandii to przede wszystkim branża budowlana, branża opiekuńcza czy produkcyjna. Każda z nich ma swoją specyfikę i możliwość pozyskania jako pracownika np. doświadczonego hydraulika, może się bardzo przydać przyszłemu pracodawcy. 

 

Warto pamiętać, że Holandia jest bardzo otwarta na pracowników przybywających z Polski. Rynek holenderski oferuje wiele możliwości zarobku - zarówno z doświadczeniem i znajomością języka, jak i bez nich.  

Wobec tego mamy również dobre wiadomości dla osób, które nie mają dużego doświadczenia w pracy, ale bardzo chcą podjąć działania w Holandii. Osoby po 50 roku życia spokojnie znajdą pracę w produkcji, gdzie mogą aplikować nawet bez znajomości języka. Dzięki temu mogą zarobić znacznie więcej niż na analogicznym stanowisku w Polsce. 

 

Uwaga! Dobra wiadomość również dla osób bardziej doświadczonych w zawodzie - doświadczenie w danej dziedzinie często skutkuje lepszym wynagrodzeniem! Dlatego ponownie apelujemy - nie bójcie się mówić o tym, co robiliście w życiu zawodowym! 

Często pracodawcy w Holandii nie nastawiają się na to, że pracownicy z innych krajów będą z nimi bardzo długo. Dodatkowo wiele ofert w Holandii to oferty pracy tymczasowych. Oznacza to, że dla pracodawcy nie ma znaczenia wiek pracownika - o ile jest zmotywowanymi i wydajnym pracownikiem. 

 

Jak widzicie, w Holandii istnieją możliwości pracy dla osób po 50 roku życia. Szukajcie ofert pracy i nie bójcie się startować na stanowiska, która są w kręgu Waszego zainteresowania. Pewność siebie to bardzo ważny element w procesie pozyskiwania pracy! 

Zamów ofertę Bez zobowiązań

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w Ciągu 24h!

Nie odkładaj swojego rozliczenia!

Odbierz swój zwrot podatku, uzyskaj zasiłek i zwrot ubezpieczenia!

Nie zastanawiaj się dłużej i dokończ formularz!