Zamów ofertę Bez zobowiązań

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w Ciągu 24h!

Bezpieczeństwo życia w Holandii

Bezpieczeństwo życia w Holandii

Holandia kojarzona z tulipanami, wiatrakami i rowerami, wydaje się bezpiecznym miejscem, w którym panuje cisza i spokój. Niestety jak w wielu innych przypadkach, wyobrażenia nie zawsze mają pokrycie w rzeczywistości. W Europie pojawia się ostatnio coraz więcej zagrożeń. Nie pomijają one Holandii.

Holandia jest niewielkim państwem, w którym żyje wielu ludzi (ponad 17 mln na powierzchni 41,5 tys. km kw., dla porównania w 7 razy większej Polsce żyje jedynie niecałe 3 razy więcej ludzi). Trzeba przyznać, że pomimo tego, wygoda życia w Holandii jest duża z uwagi na rozważne gospodarowanie miejscem.

W Holandii chwali się za rozbudowaną sieć dróg rowerowych i chodników oraz przyjazną atmosferę życia. Niestety kraj tulipanów boryka się ostatnio z problemami związanymi z bezpieczeństwem i spokojem życia.

Geert Wilders, przewodniczący Partii Wolności podczas debaty w parlamencie przedstawił swoje obawy związane z otwarciem granic. Posunął się nawet do stwierdzenia, że Holandia nie jest już bezpiecznym i szanowanym przez imigrantów krajem. Mówił o powszechnie panującej w Holandii tolerancji i jej granicach dla osób, które chcą zniszczyć holenderską kulturę i prześladować innych mieszkańców. W jego wypowiedzi pojawiła się również krytyka obecnego rządu, który bojąc się krytyki związanej z przyjmowaniem uchodźców, która mogłaby zostać uznana za dyskryminację religijną muzułmanów, zapewnił im bezpieczne i tanie życie, zyskując w zamian przemoc i terror.

Za najbardziej niebezpieczne miasta w raporcie AD Crime Meter uznane zostały Amsterdam, Maastricht oraz Rotterdam

Zamów ofertę Bez zobowiązań

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w Ciągu 24h!

Nie odkładaj swojego rozliczenia!

Odbierz swój zwrot podatku, uzyskaj zasiłek i zwrot ubezpieczenia!

Nie zastanawiaj się dłużej i dokończ formularz!