Belgia

Pracowałeś w Belgii? Jeśli tak, jest spora szansa, że należy Ci się zwrot podatku!

Jak odzyskać nadpłacony podatek? Wystarczy wypełnić formularz po lewej stronie- nasz konsultant zadzwoni do Ciebie i dokładnie omówi procedurę odzyskania podatku. Po rozmowie prześle do Ciebie dokumenty do wypełnienia po polsku. Resztą zajmą się nasi doradcy!

Koszt rozliczenia od 199 PLN netto!

Pamiętaj!
Jeśli pracowałeś w Belgii, masz obowiązek rozliczenia się w tamtejszym urzędzie skarbowym. Rezydenci podatkowi powinni złożyć deklarację za 2013 rok do 26 czerwca 2014, a nie-rezydenci do 2 października 2014. Rozliczając się terminowo, masz gwarancję uzyskania najkorzystniejszej dla siebie decyzji. Wówczas szybku uzyskasz zwrot podatku z Belgii. Jeśli nie złożysz deklaracji, za jakiś czas otrzymasz decyzję z urzędu, która w większości przypadków jest niekorzystna. Belgijski urząd skarbowy nie uwzględnia bowiem prawa podatnika do ulg, co skutkuje mniejszym zwrotem podatku lub nawet koniecznością dopłaty.

Jeśli otrzymałeś niekorzystną decyzję z urzędu, zgłoś się teraz do Europejskiego Centrum Podatkowego! Nasz doradca napisze w Twoim imieniu odwołanie oraz stworzy wniosek o odroczenie zapłaty lub rozłożenie płatności na raty. ECP prowadziło wiele spraw tego typu, z których znakomita większość zakończyła się sukcesem. W jednej z nich, dzięki powołaniu się na sytuację rodzinną klienta, zmieniliśmy dopłatę w wysokości prawie 2.000 € na zwrot na około 6.000 €!

Zamów ofertę Bez zobowiązań

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w Ciągu 24h!

Zobacz także:

Dlaczego my

Rozliczać się samodzielnie czy skorzystać z wyspecjalizowanej firmy? Sprawdź nasze argumenty.

Holandia

Świadczymy kompleksowe usługi obejmujące rozliczenie podatku z Holandii. Zatrudniamy grono profesjonalnych doradców, którzy wykorzystując swoją wiedzę...

Niemcy

Od kilkunastu lat skutecznie odzyskujemy dla naszych klientów zwrot podatku z Niemiec. Zapewniamy pełen zakres usług, a w tym pomoc w kompletowaniu oraz wypełnianiu...

Nie odkładaj swojego rozliczenia!

Odbierz swój zwrot podatku, uzyskaj zasiłek i zwrot ubezpieczenia!

Nie zastanawiaj się dłużej i dokończ formularz!