Szczegóły ogłoszenia

Mega Partners

O firmie:

Mega Partners jest działającą na rynku polskim licencjonowaną Agencją Pracy za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3762. Firma zajmuje się rekrutacją pracowników polskich do pracy w Holandii oraz do innych krajów europejskich. Znajdujemy najlepsze oferty pracy dla pracowników wyspecjalizowanych w branży metalurgicznej, budowlanej i nie tylko. Oferujemy wysokie zarobki , długoterminowe kontrakty, zakwaterowanie. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert.

Elektryk przemysłowy

USŁUGI/Budownictwo

Branża: Inne

Opis stanowiska: Branża: Przemysł, Elektryka Miejsce pracy: Holandia Szczegóły oferty: Praca elektryka w obiektach przemysłowych lub użyteczności. Mile widziane teamy dwuosobowe z własnym samochodem. Wykonywanie i konserwacja i/lub naprawa instalacji elektrycznych. Praca przy podłączaniu tras kablowych i szaf sterowniczych. Wykonywanie pomiarów. Praca na podstawie dokumentacji technicznej.

Miejsce zatrudnienia: Holandia, Holandia

Wymiar: elastyczny czas pracy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: - udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku, - dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego, niderlandzkiego, - znajomość rysunku technicznego oraz dokumentacji technicznej, - własny samochód na dojazd do pracy mile widziany, - dobry stan zdrowia, - posiadanie aktualnego numeru sofi, - ważny certyfikat VCA

Wymagany język niemiecki, na poziomie: komunikatywny

Wymagany język angielski, na poziomie: komunikatywny

Oferujemy

Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie 600 Euro netto za 1 tydzień pracy, - zakwaterowanie płatne 120 Euro tygodniowo, - praca w systemie 6-8 tygodni pracy - tydzień urlopu, - zatrudnienie na minimum 1 miesiąc, z możliwością przedłużenia (kiedy pracownik potwierdzi wymagane umiejętności), - mieszkanie w pełni wyposażone, - holenderski kontrakt z pełnymi świadczeniami dla pracowników tymczasowych Agencja Pośrednictwa Pracy za granicą Certyfikat Nr 3762 Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

cv

Osoba kontaktowa: Marta Łużny

Telefon osoby kontaktowej: 0048666898577