Szczegóły ogłoszenia

AP GRUPA s.c. (numer certyfikatu KRAZ: 11282)

O firmie:

AP Grupa s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282), dla Pracodawcy holenderskiego firmy SRS Personeel B.V., realizuje procesy rekrutacji i selekcji Pracowników w branży przetwórstwa mięsa. Obecnie prowadzimy nabory do zakładów przetwórstwa mięsa wieprzowego znajdujących się na terenie Holandii. Są to stabilne miejsca pracy w firmach z doskonałą pozycją rynkową. Rolą AP Grupa s.c jest rekrutacja oraz przygotowywanie informacyjne Pracowników chętnych do pracy w zakładach obróbki mięsa, rolą SRS Personeel BV jest obsługa logistyczna i administracyjna Pracowników na terenie Holandii. Uprzejmie informujemy że będziemy się kontaktowali z wybranymi kandydatami. Ogł. Praca tymczasowa

PRACOWNIK/CA PRODUKCJI W ZAKŁADZIE MIĘSNYM (LEKKERKERK, HOLANDIA)

PRODUKCJA/Artykuły spożywcze, alkohole i napoje

Branża: Żywność i napoje - Produkcja

Opis stanowiska: • Obróbka mięsa wieprzowego przy użyciu noża rzeźnickiego (drobne prace z częściowo przetworzonym mięsem) • Praca przy taśmie przetwórczej • Praca w temperaturach dodatnich (około +4/+9 stopni) • Inne prace fizyczne w zakładzie mięsnym •*PRACA DO PRZYUCZENIA**

Miejsce zatrudnienia: Lekkerkerk, Holandia

Wymiar: cały etat

Wymagania

• Dyspozycyjność oraz chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

Wymagany język angielski, na poziomie: nie znam

Oferujemy

• Praca na dłuższy okres czasu w stabilnej firmie • Tygodniowy system wypłacania wynagrodzeń oraz stabilne ilości godzin • Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi:10,04 EURO + pieniądze urlopowe i wakacyjne • Opieka koordynatorów • Bezpłatne przejazdy służbowe w Holandii • Zakwaterowanie służbowe (zwykłe mieszkania, darmowy Internet) • Nie pobieramy żadnych opłat związanych z zorganizowaniem zatrudnienia. W treści CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

CV

Osoba kontaktowa: AP GRUPA

Telefon osoby kontaktowej: 0048774417606