Szczegóły ogłoszenia

German Logistic

Order Picker do kompletacji bez doświadczenia i znajomości języka niemieckiego– okolice Würzbu

USŁUGI/Magazynowanie

Branża: Inne

Opis stanowiska: Agencja zatrudnienia German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce (nr cert.12784) obecnie poszukuje dla swojego Klienta- niemieckiej sieci dyskontów spożywczych- pracowników na stanowisko: Order Picker do kompletacji bez doświadczenia i znajomości języka niemieckiego– okolice Würzburga Miejsca pracy: • Niemcy/ Kitzingen ok. Würzburga Zakres obowiązków: • przygotowanie towaru do wysyłki na palety(tzw. kompletacja zamówień/ picking), • obsługa wózka widłowego, • praca w systemach zmianowych;

Miejsce zatrudnienia: Kitzingen, Niemcy

Wymiar: cały etat

Wymagania

• uprawnienia na wózki widłowe, • umiejętność pracy w zespole • kreatywność i zaangażowanie;

Wymagany język niemiecki, na poziomie: nie znam

Oferujemy

cv

Osoba kontaktowa: Anna Wilewska

Telefon osoby kontaktowej: 0048508623130