Szczegóły ogłoszenia

HELVETIA ENTERPRISE

Konserwator z uprawnieniami elektryka

USŁUGI/Budownictwo

Branża: Inne

Opis stanowiska: Niemiecka firma rzemieślnicza Helvetia Enterprise GmbH zatrudni w swojej firmie pracownika na stanowisko: Konserwator z uprawnieniami elektryka Miejsca pracy: • Całe Niemcy Zakres obowiązków: • wymiana instalacji elektrycznych, oświetlenia LED, gniazdek, wyłączników w sklepach Klienta, • montaż i uruchamianie systemów oświetleniowych typu LED , • prace modernizacyjne na terenie obiektu min. montaż regałów sklepowych, malowanie, oklejanie , • praca na różnych wysokościach, • praca w systemie dwuzmianowym, również w godzinach nocnych;

Miejsce zatrudnienia: Całe Niemcy, Niemcy

Wymiar: cały etat

Wymagania

• wykształcenie wyższe inżynierskie- kierunkowe lub udokumentowane doświadczenie w zawodzie elektryka min. 6 lat oraz dyplom mistrzowski, • aktualne uprawnienia SEP, • odpowiedzialność, solidność, • mile widziana znajomość języka niemieckiego, • mile widziane prawo jazdy kat. B; Prosimy o dopisanie w aplikacji CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Wymagany język niemiecki, na poziomie: nie znam

Oferujemy

• legalne zatrudnienie w Niemczech, umowa z pracodawcą niemieckim, • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym, • atrakcyjne wynagrodzenie, • pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia, • pracę w systemie dwuzmianowym, • odpłatne zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę, • możliwość korzystania ze świadczeń rodzinnych i emerytalnych wg. prawa niemieckiego.

CV

Osoba kontaktowa: HELVETIAENTERPRISE

Telefon osoby kontaktowej: 0048324419158